INTERAX

interax00

اپراتور درب اتوماتیک interax دارای سیستم موتور و اپراتور آلمانی بوده و یکی از بهترین و با کیفیت ترین اپراتور دربهای اتوماتیک در دنیا به شمار می آید و تنها شرکتی است که به هیچ کشور و شرکتی مجوز مونتاژ و ساخت قطعات تحت لیسانس را نداده است و کلیه قطعات و لوازم و تجهیزات آن به صورت اورجینال و فابریک می باشد و فارغ از هرگونه لوازم و قطعات آسیایی میباشد.

شرکت interax اپراتورهای خود را در انواع درب اتوماتیک کشویی ، تلسکوپی، تاشو، گردان، نیم گرد و درب اتوماتیک لولایی ارائه کرده است.

سیستم اپراتور interax مجهز به کلیه آپشنها و قطعات و لوازم مورد نیاز قابلیت اتصال به کلیه سیستم های امنیتی ساختمان است. این دستگاه به دلیل قوی بودن موتور و قابلیت بالای آن مناسب مکانهای پرتردد است و کارایی خوبی را در دراز مدت از خود نشان می دهد.

مقطع این دستگاه در عین ظرافت بزرگ و قوی بوده و این باعث حرکت سریع و روان لنگه های متحرک می شود و از لرزش آن جلوگیری میکند.همچنین به علت داشتن 3 غلتک پلیمری بزرگ از خارج شدن لنگه ها از ریل جلوگیری می کند. 

قفل الکترومکانیکی این دستگاه بر روی گیربکس موتور میباشد و متمایز با سایر دستگاهها حرکت موتور را قفل میکند و دنده های موتور قفل میگردند.در حالیکه در بسیاری از دستگاهها به هنگام قفل ، موتور آزاد است و فقط اهرمی بر روی دستکها مانع باز شدن درب میشود.

اپراتور interax تنها دستگاهی است که دارای آپشن 8 حالته میباشد. به دلیل بهینه بودن مصرف برق دستگاه، در هنگام قطع برق سیستم باتری بک آپ می تواند درب را حدود 800 بار باز و بسته کند. لازم به ذکر است که به دلیل داشتن ریل بسیار محکم می توان بدون استفاده از قوطی این دستگاه را نصب کرد.

interax10

 

مشخصات فنی دربهای اتوماتیک interax:
 1. دارای قویترین و پیشرفته ترین موتور دنیا دانکر آلمان (dunker motoren);
 2. دارای بهترین عیب یاب میکروپروسوری دیجیتال با صفحه نمایش و صفحه جایگزین آن;
 3. قابلیت اتصال به سیستم پشتیبان در زمان قطع برق (باتری BACKUP);
 4. دارای کلید فرمان 8 حالته (دستی،اتوماتیک دو طرف بازشو،اتوماتیک یکطرف بازشو،زمستانی دو طرف بازشو،زمستانی یکطرف بازشو،کاملا باز،بانک شب،قفل);
 5. امکان تغییر سرعت باز و بسته شدن بوسیله کنترل پنل دیجیتال;
 6. قابلیت اتصال به کلیه سیستمهای ایمنی کنترل تردد ساختمان;
 7. قابلیت اتصال به سیستم اعلام حریق;
 8. مجهز به سیستم مادولار و قابلیت تعویض قطعات در کوتاهترین زمان;
 9. مجهز به سنسور ایمنی بین دربها (Linear photocell);
 10. مجهز به قفل الکترومکانیکی کاملا قابل اعتماد و قوی و متمایز با سایر دستگاهها;
 11. قابلیت تنظیم عرض بازشو توسط کاربر;
 12. دارای استاندارهای معتبر اروپا.

 

انواع اپراتورهای درب اتوماتیک interax: